Inovační linie přípravků pro exfoliaci založená na různých koncentracích retinolu v kombinaci s AHA kyselinami a jinými aktivně působícími složkami.

Antiaging (omlazujici peeling)

Působí proti známkám stárnutí ( zesiluje epidermis a korium, zmenšuje hyperkarototická ložiska, stimuluje syntézu glykosaminoglynkanů a kolagenu), zmenšuje dyschromii a vrásky.

Whitening (peeling sjednocující pleti)

Zvyšuje epidermální buněčný obrat, stimuluje degradaci melaninu, blokuje aktivitu tytozinázy, stimuluje fibrobrasty a syntézu kolagenu.

Skin Recovery (Obnovující peeling)

Má komplexní regenerační účinek na dermální strukturu, snižuje intenzitu zánětu, upravuje tvorbu kožního mazu, čistí a zmenšuje póry, koriguje jizvy, zmenšuje intenzitu strií.

Laktobio C (revitalizační peeling s vitaminem C)

Působí jako revitalizační peeling a zároveň i jako antioxidační depigmentační roztok. Zesiluje kůži a zvyšuje její elasticitu, vyhlazuje vrásky, vyrovnává mikrorelief pokožky, blokuje melanogenezi a má antioxidační účinek. Neobsahuje retinol. Možné je i použití v letním období.

DermaPen

DermaPen je revoluční alternativou dermarollerového ošetření. Jedná se o mikrojehličkovou terapii ke stimulaci tvorby kolagenu. Pomocí přístroje vpravujeme do hlubších vrstev kůže účinné látky či séra a díky tomu zajistíme:

• zlepšení elasticity pokožky díky remodelaci kolagenu a elastinu
• omlazení a barevné sjednocení pleti
• korekce vrásek a drobných rýh
• regenerace pokožky po opalování
• zmírnění pigmentací a hyperpigmentací
• korekce jizev, jizviček po akné a strií
• rejuvenace
• stažení pórů
• vypnutí pleti

Meder Beauty Science

Meder ARMA-LIFT

Problém:

Snížení tónu kůže, statické vrásky a gravitační ptóza tkání tváře, věkové změny kůže na tváři.

Řešení:

Ke korekci vrásek, obnovení tónu a pružnosti pleti a také k předcházení vývoje věkových změn se používají biotechnologické složky, posilující syntézu strukturálních bílkovin kůže. Pronikání aktivních složek se zabezpečuje díky použití unikátního tří-etapového protokolu přípravy kůže Meder Beauty Science.

Výsledek:

Zlepšení tónu a pružnosti pleti, vyhlazení vráseček a vrásek, zmenšení hloubky a výraznosti nosoretních rýh, vrásek „marionette“, a také projevů gravitační ptózy tváře. Hydratační, bělící účinek, vyrovnání barvy a textury pleti.

Délka procedury neinvazivní korekce:

45-60 minut

Délka kůry:

5-10 procedur podle toho, jak výrazné jsou změny. Interval mezi procedurami je 3-7 dnů.

Meder LIPO-OVAL

Problém:

Tukové polštáře na tváři, podbradek, gravitační ptóza dolní a střední části tváře způsobená nadváhou.

Řešení:

Ke zmenšení objemu tukových polštářů na tváři se používají aktivní lipolitické složky aktivního koncentrátu a okluzivní masky Lypo-Oval. Pronikání lipolitických složek se zabezpečuje díky použití unikátního tří-etapového protokolu přípravy kůže

Výsledek:

Zmenšení objemu tukových polštářů na tváři, jemnější rysy tváře, výraznější linie oválu tváře, zlepšení tónu kůže, zvýšení tónu tkání, které formují ovál tváře. Hydratační, bělící účinek, vyrovnání barvy a textury pleti.

Délka procedury neinvazivní korekce:

45-60 minut

Délka kúry:

5 procedur při normální váze a nadváze, 10 procedur při obezitě (BMI překračuje 30). Interval mezi procedurami je 3-7 dnů.